صفحه اصلی > تولید - محصول > آسانسور مسافری

آسانسور مسکونی در فضای باز

FUJIHD سازنده و تامین کنندگان آسانسور مسافری fuji در چین است، متخصص در تحقیق، توسعه و تولید آسانسورهای مسکونی در فضای باز است. اگر شما علاقه مند به هر یک از آسانسور های محل زندگی در فضای باز هستید یا مایل به بحث در مورد یک سفارش سفارشی هستید، لطفا با ما تماس بگیرید.

ارسال درخواست
جزئیات محصول

FUJIHD تولید کننده و تامین کنندگان آسانسور مسافری fuji در چین است، متخصص در تحقیق، توسعه و تولید آسانسورهای خانگی در فضای باز.


1. معرفی

■ مشخصات: آسانسور مسافر

■ مدل: آسانسور های محلی در فضای باز

■ نام تجاری: FUJIHD

■ بسته بندی: حمل و نقل جعبه جعبه جعبه استاندارد افزایش یافته است

■ قیمت: 12000 دلار outdoor residential elevator manufacturer


2. مزیت

● Fuji برای 2 لیتری 17 لایه 23 لایه 630kg8 لایه 630kg8 کارخانه آسانسور کارخانه قیمت کارخانه، می تواند 1000 کیلوگرم ترخیص لوکس در لوستر فضای باز لوکس مستقیم نقل قول، قابل تنظیم 800kg، 1600kg، 1T، 1350 کیلوگرم آسانسور آپارتمان های مسکونی، به عنوان دومین آسانسور مجهز تامین کنندگان تولید کنندگان در فوجی. در حال رشد شدید صنعت ساخت و ساز امروز، آسانسور نقش مهمی در آسانسور مکانی فوجی در فضای باز دارد، مجموعه ای از عملکرد عالی و تجربه راحت به عنوان یکی از آسانسور های محلی با کیفیت بالا فوجی در فضای باز است. آسانسور مسافرتی صنعت را رهبری می کند که منجر به تولید نسل جدیدی از موتورهای دیزلی داکت مغناطیسی دائمی، سیستم کنترل مدولار، فن آوری کنترل داده های رایانه ای AC (VVVF)، سیستم تولید درب اتوماتیک تبدیل فرکانس VVVF می شود.


● قیمت مسکن در فضای باز، نقل قول آسانسور 1000 کیلوگرم، آسانسور آپارتمان سلول 800 کیلوگرم، سازنده آسانسور، ترمز از حالت چرخ چرخان تعلیق مستقیم، طراحی نیروی ترمز، فوق العاده کار اضافی، برای اطمینان از توقف آسان آسانسور یا ایستایی است. 32 بیتی میکرو کامپیوتر تکنولوژی کنترل هوشمند یکپارچه برای بهبود سرعت پاسخ و ثبات سیستم مورد استفاده قرار می گیرد. اقدامات حفاظت ایمنی کامل می تواند در زمان واقعی آسانسور هنگام خرابکاری عمل کند. این عملکرد دقیق ضبط و تجزیه و تحلیل علل گسل است. حلقه ایمنی کنترلی اصلی سیگنال ورودی DC، طراحی افزونگی چند کاناله، فاکتور ایمنی آسانسور را افزایش می دهد، به طوری که عملیات آسانسور قابل اعتماد تر است. با استفاده از تکنولوژی دستگاه درب بازکن فرکانس همزمان مغناطیسی دائمی و ریزپردازنده صنعتی 32 بیتی با عملکرد بالا، هنگام رانندگی آسانسورهای مختلف در آسانسور، گشتاور به طور خودکار متعادل و تنظیم می شود، به طوری که آسانسور می تواند انرژی را حفظ کند و درب را باز و بست و سر و صدا کم است. استفاده از تکنولوژی راه اندازی جبران خسارتی می تواند به طور موثر از ناراحتی سواری ناشی از رانش صفر جلوگیری کند، مهم نیست که آسانسور هماهنگ شتاب و یا کاهش می یابد، به طوری که آسانسور همیشه در بهترین حالت عمل است و فضای زندگی راحت و آرام را ایجاد می کند. اقدامات حفاظت ایمنی کامل می تواند در زمان واقعی آسانسور هنگام خرابکاری عمل کند. سیستم ایمنی هوشمند دقت شکست را ثبت می کند و علت شکست در زمان را تجزیه و تحلیل می کند، به طور قابل توجهی بهبود بهره وری تعمیر و نگهداری، کاهش هزینه تعمیر و نگهداری، و ایمنی مسافران را همراهی می کند.


● دستگاه Gearless: صرفه جویی در مصرف انرژی صرفه جویی در مصرف انرژی و سر و صدای کم و عملکرد پایدار، استفاده از نسل جدیدی از تکنولوژی همزمان یو پی اس مغناطیسی دارای ویژگی های صرفه جویی در انرژی، راندمان بالا و سر و صدای کم، عملکرد پایدار، فاکتور قدرت بالا، ، کاهش هزینه های انرژی، برای دستیابی به چنین استانداردهای بالا. سیستم پردازش سیگنال با سرعت بالا نسبت به کنترل سرعت دستگاه کشش حساس تر و دقیق تر است و ارتعاش آسانسور را به حد مجاز کاهش می دهد. آخرین تکنولوژی کم کنترل سر و صدای سر و صدای آسانسور مکانی در فضای باز را کاهش می دهد و باعث می شود آسانسور ساکت و صاف باشد. فن آوری تبدیل دیجیتال دیجیتال: فن آوری پیشرفته بردار پیشرفته می تواند سرعت را در زمان واقعی با توجه به نیازهای راحتی بدن انسان تنظیم کند. عملکرد نظارت از راه دور: از طریق ماژول ارتباطی سیمی یا بی سیم، ما می توانیم وضعیت در حال اجرا آسانسور و مسافران آسانسور در فضای باز در مرکز کنترل از راه دور در زمان واقعی را کنترل، به طوری که ما می توانیم از گسل خلاص شدن از شر آنها قبل از وقوع و اطمینان از ایمنی از مسافران آشکارساز بار درب هر بار تغییرات در بار هر دروازه کف را کنترل می کند و در صورت مقاومت غیرمعمول درب به طور خودکار دوباره باز می شود تا اطمینان حاصل شود که ایمنی مسافرین فراهم می شود. کنترل کامپيوتر کامل مدولار، دو برابر 32 بيتي پردازنده، پردازش داده را سریع تر، دقیق تر، پایدار تر می کند. CPU با سرعت بالا، در کنترل پنل با ماشین، با استفاده از لایه ارتباطی داده های سریال بین ایستگاه، استاندارد اتوبوس CAN CAN، به طور قابل توجهی سیم کشی و پورت اتصال را کاهش می دهد؛ تکنولوژی ارتباطی سریال بالغ و قابل اطمینان است، تنها تعدادی از ریشه ها می توانند به راحتی حل شوند، کف، دستورالعمل تماس و مشکل سیگنال کنترل را حل کنند.


اگر شما علاقه مند به هر یک از آسانسور های محل زندگی در فضای باز هستید یا مایل به بحث در مورد یک سفارش سفارشی هستید، لطفا با ما تماس بگیرید. ما به دنبال ایجاد روابط تجاری موفق با مشتریان جدید در سراسر جهان در آینده نزدیک هستیم.

Hot Tags: آسانسور در فضای باز در فضای باز، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، شرکت ها
Related Products
پرس و جو