صفحه اصلی > اخبار > محتوای
Hengda Fuji ارائه 114 محصولات پله برقی برای دو مرحله Taizhou Luqiao ساختمان دکوراسیون شهر
- Jun 28, 2018 -

Taizhou Luqiao ساختمان دکوراسیون شهر ژجیانگ، به عنوان صنعت اصلی گروه برگزاری Huangshi، در تقاطع خیابان Shang Hai، نقره ای خیابان و جاده Tengda در منطقه Luqiao واقع شده است. این مرکز تخصصی عمده فروشی پروژه کلیدی شهر تایژو توسط کمیسیون برنامه ریزی استانی است. شهر دکوراسیون به طور رسمی در 28 سپتامبر 1998 افتتاح شد، مساحت 180 متر مربع، مساحت ساختمان 158 هزار و 700 متر مربع، با کل سرمایه گذاری 860 میلیون یوان. 1825 سالن فروش در بازار وجود دارد. نرخ کرایه تاکسی 95٪ است. این به چندین منطقه تجاری بزرگ تقسیم می شود مانند لامپ، سرامیک، سخت افزار، آب گرم، پوشش تصویر زمینه، ورق، ملافه پرده، مسابقه موتور، خانه و غیره. این صدها دسته و ده ها هزار تن از انواع مختلف را اجرا می کند. مرکز توزیع و توزیع مهم مواد.

در بالا: چشم چشم پرندگان از دو مرحله از دکوراسیون Luqiao شهر، Taizhou


دو فاز از شهر دکوراسیون معماری Taizhou Luqiao در میدان تجاری خیابان خلیج لوکیائو واقع شده است که در سال 2005 در پروژه کلیدی دو منطقه شهری واقع شده است. همان شهر دکوراسیون 350 متر فاصله دارد، ترافیک راحت است، موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد است، شرق شانگهای خیابان، جنوب متصل شده است دو آبراه، منطقه 120 mu است، مساحت ساختمان 168000 متر مربع، سرمایه گذاری کل 250 میلیون، شهرستان 250 میلیون، سرمایه گذاری کل شهر 250 میلیون، طراحی این رشته رمان است، طرح منطقی است، مجموعه ای از امکانات حمایت از قبیل تجارت، پذیرایی، مسکن و کسب و کار یکپارچه شده است و به یک مجتمع شهری از اوقات فراغت، سرگرمی و تجاری و مسکونی تبدیل شده است در Taizhou.

بالا: نقشه اثر محلی از دو مرحله دکوراسیون Luqiao شهر، Taizhou


آسانسور Hengda Fuji برای دو سالن مجلل Taizhou Luqiao برای تأمین انواع محصولات پله برقی برق در مجموع 114 دستگاه شامل آسانسور گشت و گذار، آسانسور مسافر، پله برقی، پیاده رو اتوماتیک و دیگر محصولات آسانسور با کیفیت بالا. در حال حاضر، آن را وارد مرحله تولید و تولید، تلاش برای حمل و نقل زودهنگام به صحنه و همراه با مراسم افتتاحیه دو مرحله از دکوراسیون Taizhou Luqiao.


آسانسور Hengda Fuji در سال 1987 در Nanxun، Huzhou، Zhejiang تاسیس شد. در طول سی سال گذشته، از شمال ژجیانگ به حومه آن، هدف و ایده هر مشتری است. در حال حاضر، محصولات آسانسور Hengda Fuji به بیش از 40 کشور و مناطق در سراسر جهان فروخته شده است، در خدمت ساخت و ساز اقتصادی محلی و ارائه راه حل های حمل و نقل مناسب برای ساکنان محلی است. در طول سی سال گذشته، تجمع نام تجاری بازار عمیق شسته شده، مفهوم طراحی نوآورانه محصول، تجمع و ستایش مشتریان؛ تشخیص و اعتماد، سنگ بنای و قدرت توسعه و گسترش آسانسور فوجی است. در آینده، آسانسور Hengda Fuji نیز این فرصت را برای رسیدن به هدف بزرگ رضایت مشتریان فراهم می کند تا کارکنان را خوشحال کنند. سخت کار کن