صفحه اصلی > اخبار > محتوای
سرویس آسانسور Hengda Fuji، پروژه بزرگترین آپارتمان بنگلادش، La Residence
- Jul 03, 2018 -

آپارتمان اوتارا (La Residence) در داکا، بنگلادش واقع شده است که بزرگترین پروژه آپارتمان برنامه ریزی شده در تاریخ کشور است. آپارتمان مساحت 214.44 هکتار را پوشش می دهد که مجموعا 240 پانصد طبقه از آپارتمان ها را در اختیار دارد و مجموعا 20160 آپارتمان دارد که آپارتمان ها برای ساکنان با درآمد متوسط و کم درآمد در پایتخت داکا ارائه می کنند. این پروژه برای خرید بیش از 200 واحد، اولین 50 آسانسور Hengda آسانسور Fuji تمام بخشی از عمده فروشی، در انتظار تمام نصب و پذیرش، برای حل اولین تقاضای آپارتمان برای تقاضای آسانسور کامل شده است.

بالا: پروژه آپارتمانی بنگلادش اوتارا نمایش پرنده از این پروژه


در بلوک A پروژه، 1275 فوت مربع از واحد های خالص منطقه ساخته می شوند. در 79 ساختمان تک خانه، 67 واحد آپارتمان تکمیل شده به طور کامل راه اندازی شده است. در همان زمان، چهارچوب RC از 16 طبقه (شامل زیرزمین) از 10 آپارتمان تکمیل شده تکمیل شد و مراحل کاری مانند دیوار آجری، طرح گچکاری، پنجره مشبک و درب، از جمله مهندسی تکمیل، تکمیل شد. بیش از 4000 آپارتمان دارای مجموع خالص 1275 متر مربع و بلوک A به دسته های مختلف متقاضیان کم درآمد و متوسط داده شده است. ساکنان متوسط و کم درآمد که برای پذیرش درخواست ثبت نام در 31 ژانویه 2016 ثبت شده است. گزارش شده است که حسین (مشرف)، مهندس وزارت مسکن و امور عمومی، اعلام کرده است که متقاضیان به تدریج به آپارتمان هایشان منتقل می شوند مطابق با شرایط برنامه اتمام پروژه به میزان قابل توجهی باعث کاهش فشار روانی ساکنان متوسط و کم درآمد در داکا و بهبود سطح زندگی و کیفیت زندگی آنها خواهد شد.

آسانسور آپارتمان

بالا: بنگلادش پروژه آپارتمان Uttara آپارتمان Project view scene


از سال 2000، آسانسور Hengda Fuji از سال 2000 تاکنون بازار بین المللی را گسترش داده است و هم اکنون انواع محصولات پله برقی را صادر کرده است. در استرالیا، کره جنوبی، اوکراین، روسیه، جنوب سلطان، اندونزی، تایلند، هند و سایر کشورها و مناطق، انواع محصولات پلاستیکی الکتریکی Hengda Fuji در عملکرد خوب عمل می کنند. در سال 2017، زمانی که محیط صادراتی خیلی قوی نبود، هنوز هم یک رشد اقتصادی قوی داشت و بیش از 1500 پله برقی را به دست آورد، که موقعیت محوری در تجارت صادرات صنایع آسانسور چین (از جمله مارک های خارجی) را به دست آورد. با افزایش خدمات خود به عوامل خارجی، آسانسور Hengda Fuji آسانسور در خارج از کشور به طور فعال در نمایشگاه های حرفه ای آسانسور حرفه ای در خارج از کشور، بهبود نفوذ و محبوبیت آسانسور Hengda Fuji در بازار بین المللی شرکت کرد. در نمایشگاه بین المللی آسانسور چین در ماه مه 2018، بیش از 100 دسته تجار خارجی دریافت شد و حجم سفارش تا پایان ماه نوامبر تخلیه شد. به منظور تضمین کیفیت محصولات، اداره تولید و عملیات خدمات دلخواه و دکه های دقیق را برای مشتریان خارج از کشور تقویت می کند و در زمینه پشتیبانی فنی، تولید و تحویل خدمات برای گسترش بازار تجار خارج از کشور و اطمینان حاصل شود که هر نردبان الکتریکی که Hengda Fuji صادر می کند ترکیب کاملی از محصولات و هنر است. تولید - محصول!