صفحه اصلی > اخبار > محتوای
بازبینی آسانسور Hengda Fuji در نیمه اول سال 2018
- Jul 12, 2018 -

رضایت مشتری و شادی کارکنان هدف و اهداف هیئت مدیره گروه هانگ فو در پایان سال 2017 کنفرانس تلفیقی سالانه است. بازبینی نیمه اول سال 2018، آسانسور Hengda Fuji اولین قلب، جبهه، ماموریت، کارآفرین، و مزایای کارآفرینی سازمانی، فرهنگ سازمانی گرم و گرم، پروژه کلاسیک، وفادار و برنده را فراموش نکنید شریک همکاری دو کشور در نیمه اول سال 2018، توسعه تجاری و بهره برداری از یک شگفتی است. جواب.


بعدا، اجازه دهید سردبیر بهترین لحظه از آسانسور Hengda Fuji را در نیمه اول سال 2018 به شما نشان دهد.


در ابتدای سال نو، ما جایزه "دهمین تامین کننده آسانسور را با تهیه دولت ملی" به دست آوردیم.

در ابتدای سال جدید سال 2018، آسانسور Hengda Fuji در سالانه نشست سالانه ملی تدارکات سالانه یازدهمین کنگره، با سالها عمیق شستن اعتقادات محکم به بازار داخلی و خارجی و تصمیم گیری برای ایجاد استراتژی ها، این 10 نفر از 10 نفر برتر، این جایزه قدرت را تامین می کنند. این بدان معنی است که آسانسور Hengda Fuji دارای اعتماد بیشتر و قدرت بیشتری در پروژه آسانسور داخلی دولتی داخلی است. همچنین سالهاست که قدرت برند و جذابیت تشخیص بازار از آسانسور Hengda Fuji را برجسته می کند.


برتری مشتری Hengda Fuji Elevator و گروه Jiayuan عمیق تر همکاری و ایجاد یک آینده بهتر.

(بالا: Shen Yuxing، رئیس گروه Jiayuan، و گروهی از رهبران ارشد گروه Heng Fu.)


Shen Yuxing، رئیس گروه Jiayuan، مدیریت ارشد گروه را به بازدید از چهار مرکز تولید هوشمند از آسانسور Hengda Fuji می گیرد. گروه املاک ژجیانگ Jiayuan Jiayuan با استفاده از آسانسور Hengda Fuji برای سال ها کار کرده است و روابط خوب همکاری ایجاد کرده است. آقای کیان جیانگمینگ، رئیس گروه رئیس جمهور، قائنان Zhenhua رئیس اجرایی، کیان Huihua مدیر عامل، مدیر کل فروش ون Haifeng، و رئیس گروه با مهربانی ملاقات برای همراهی دیدار.


در اوایل بهار فوریه، آزمایشگاه مرکزی آسانسور Hengda Fuji از صدور گواهینامه CNAS ملی گذشت.

آزمایشگاه مرکز آسانسور Fuji توسط کمیته صدور مجوز ملی چین (CNAS) تایید شده است، که به تایید تعداد زیادی از اعضای گروه توافق نامه تشخیص بین المللی بین المللی آزمایشگاه مرکز آسانسور Hengda Fuji است. نتایج به دست آمده از سوی مقامات بین المللی توسط مقامات مختلف بین المللی به رسمیت شناخته شده است و به طور گسترده ای در انواع استانداردهای بین المللی درگیر خواهد شد. برای ارزیابی همکاری بین المللی و تبادل نهادها.


پیشرفت فرهنگی Hengda آسانسور فوجی 2017 شهر کارگاه فرهنگی فعالیت انتخاب انتخاب کامل پایان دادن به

(بالا: یک عکس از رهبر شرکت با کارکنان برنده جایزه)


انتخاب کارگاه فرهنگی در پاسخ به ایجاد کارگاه فرهنگ سازمانی توسط کمیته حزب شهرداری آغاز شد. در طول سال ها، آسانسور Hengda Fuji همواره ساختار فرهنگ سازمانی و کیفیت محصول را به عنوان اولویت اصلی توسعه سازمانی قرار داده است. این اغلب فعالیت های فرهنگی سازمانی رنگارنگ و خودآزمایی و تحقیق متقابل را انجام می دهد و بیشتر نشان می دهد که مأموریت مقدس سازمانی این است که در نظر داشته باشیم که فرهنگ سازمانی محصولی برای شرکت های غذایی معنوی است که تضمین بازار است. اندیشه.


شکرگذاری و جشن سال نو هانگ فو در کنفرانس تلفیقی گروه و حزب تشکر سال جدید

(بالا: اعضای هیئت مدیره عکس های با کارکنان برجسته در سال 2017 عکس می گیرند.)


کنفرانس تلفیق سال آخر و جشنواره بهار جشنواره بهار، ده سال از محل برگزاری کنفرانس شرکت تا سالن چند منظوره همه کاره، از شرکت غذاخوری به هتل باشکوه، از ده ها تن از کارکنان اصلی تا نزدیک به 500 اعضای خانواده فعلی. تم ابدی از شکرگذاری و گرما برای سالهای زیادی در حال گسترش است.


ستایش بهار Hengda Fuji آسانسور آغاز سال نو، مجلس Nanxun منطقه "تصویر جدید" جایزه و به همین ترتیب شش جوایز دولت است.

(بالا: رئیس هیگ فو گروه (سمت راست) برای دریافت جایزه تصویر جدید می آید).


در جلسه کارکنان پیشرو در ناحیه Nanxun، آسانسور Hengda Fuji از قدرت خود برای انحصار شش جایزه دولتی جدید مانند جایزه "تصویر جدید" در Nanxun استفاده کرد. آسانسور Hengda Fuji در تئاتر بزرگ Huzhou در شهر به منظور تقویت جلسه بسیج سازمانی در زمینه موضوعات و موضوعات جدید چهار "جدید" نامزد دریافت جایزه مالی 2017 از شهر Huzhou به دست آورد.


در سال 2018، "Heng Heng Xin، برنده شدن در آینده" توزیع کننده جهانی کنفرانس باز فصل جدید در بازاریابی.

زیبا ترین کار Hengda Fuji آسانسور، اولین "کار مدل" جایزه و مراسم اهدای جایزه برگزار شد مراسم.

گروه آسانسور، Hang Fu Group، نمایشگاه بین المللی آسانسور چین با دو مارک را به نمایش گذاشت

Huimin مهندسی Hengda فوجی آسانسور ساختمان قدیمی برای نصب آسانسور آسانسور ساکنان شاخص شادی ستایش شد.

پروژه های کلاسیک در همه جا شکوفا می شود، آسانسور Hengda Fuji برنده ستایش و تشخیص همگرا مشتریان است.


در نیمه اول سال، لحظات فوق العاده ای وجود دارد که با شما به اشتراک گذاشته می شود، مانند مجوز درخواست ثبت اختراع، تحول دستاوردهای علمی و تکنولوژیکی، توسعه مهندسین و شرکت ها. این دستاورد ها را نمی توان از پشتکار و دستیابی به Hengda Fuji برای مدت زمان طولانی، از جمله نوآوری های علمی و تکنولوژیکی، آموزش استعداد، نوآوری های تکنولوژیک و غیره جدا کرد. این نمی تواند از اعتماد و ستایش رهبران و مشتریان وفادار در تمام سطوح نام تجاری Fuji Hengda جدا شود. در آینده Hengda Fuji همچنان نقش اصلی در صنعت را بازی می کند و برای شرکت بزرگ قرن تلاش می کند.