صفحه اصلی > تولید - محصول > آسانسور خانگی

آسانسور خانگی

FUJIHD سازنده و تامین کننده حرفه ای است که با طراحی، توسعه و تولید آسانسور خانگی مرتبط است.

ارسال درخواست
جزئیات محصول

FUJIHD سازنده و تامین کننده حرفه ای است که با طراحی، توسعه و تولید آسانسور خانگی مرتبط است


1. معرفی

آسانسور ویلا همانطور که از اسمش مشخص است، سرویس آسانسور خانگی است که در خانه های شخصی استفاده می شود، فقط برای استفاده از یک عضو تنها از خانواده آسانسور. همچنین می تواند در یک خانواده مجزا برای استفاده در داخل ساختمان، به عنوان ابزار یک خانواده تک در خانه خود، اما ساختمان عمومی و یا دیگر ساکنان نمی توانند استفاده و دسترسی داشته باشند. ساختار خصوصی خصوصی در هنگام انتخاب آسانسورهای ویلایی تعیین می شود، ساخت ماشین آسانسور خانه بدون ماشین باید به طوری که حداکثر صرفه جویی در هزینه ساخت و ساز و فضای معماری، در عین حال برای مراقبت از ظاهر خانه و زیبا


2. مزیت

● تمام سیستم کنترل هوشمند کامپیوتری، دستورالعمل گسل صفر را اجرا می کند. سیستم تبدیل فرکانس کامل دیجیتال دقیقا کنترل آسانسور را انجام می دهد و آسانسور خانگی هموار و راحت است.

● فن آوری بالغ و بالابر و تجهیزات حفاظتی پیشرفته برای اطمینان از ایمنی و قابلیت اطمینان آسانسور. تصویب طرح هرگز بسته شدن، مجهز به سطح اضطراری خرابی برق و تابع نا امنی اضطراری است.

● بخشی از سری آسانسور خانه، خسارت صفر زمین بدون طراحی گودال ماشین را تامین می کند. استفاده از فضا تا 65٪، فضای کوچک نقش مهمی ایفا می کند.

● درب به روش انعطاف پذیری با زاویه های راست و درهای باز باز می شود.

● سر و صدای کم در کار موتور شناور برای پاسخگویی به نیازهای خانواده آرام است.

● حداقل توان بخشی از ویلای آسانسور تنها 2 کیلو وات است که معادل مصرف الکتریسیته یخچال است.

● انواع ماشین های متنوع: فولاد ضد زنگ، شیشه، چوب، صفحه پاشش فولاد و غیره


3. مشخصات

ظرفیت
کیلوگرم

سرعت
خانم

باز شدن درب

ابعاد خودرو
CW * CD * CH (میلی متر)

اندازه درب
JJ * HH (میلی متر)

اندازه شفت

حداکثر ارتفاع سفر
TH (متر)

محور عمودی * عمق شفت AH * BH (میلی متر)

در بالای سر
OH (میلی متر)

عمق حفره
PD (میلی متر)

250

0.4

باز کردن مرکز

900 * 1100 * 2200

700 * 2000

1650 * 1450

3300

800

12

320

0.4

باز کردن مرکز

900 * 1100 * 2200

700 * 2000

1650 * 1500

3300

800

12

400

0.4

باز کردن مرکز

1000 * 1250 * 2200

700 * 2000

1700 * 1550

3300

800

12


4. برنامه

آسانسور خانه، به عنوان نام نشان می دهد، آسانسور است که به ویلا خدمت می کند و در خانه های شخصی برای اعضای خانواده تک نفره استفاده می شود. همچنین می تواند در ساختمان هایی که توسط یک خانواده تنها استفاده نمی شود، به عنوان وسیله ای برای یک خانواده تنها برای ورود به محل سکونت خود نصب شود، اما عموم مردم یا سایر ساکنان ساختمان نمی توانند از آن استفاده کنند و وارد شوند.

Home lift

Home Elevator


5. خدمات

تضمین کیفیت:

● تامین کنندگان خانه آسانسور، شرکت من برای این آسانسور خانگی مناقصه توسط کارخانه اصلی بسته بندی اصلی کارخانه، مطابق با همان گواهینامه کیفیت و سیستم صدور گواهینامه کیفیت و ارائه اطلاعات فنی فنی (شامل دستورالعمل نصب، بسته بندی محصولات بسته بندی، دهان چینی دستورالعمل برای استفاده، گواهی کیفیت و گواهی ضمانت نامه، و غیره).

● زمان عرضه و نصب: تولید و آزمایش ویلای آسانسور دارای سوابق کیفیت و مواد آزمایشگاهی است. برای بازرسی عملکرد آسانسور خانگی، ما کل فرایند و بازرسی کامل محصول را انجام داده ایم و سپس ویلای آسانسور پس از تأیید و واجد شرایط بودن محصول حمل می شود.

● زمان تحویل آسانسور خانگی: با توجه به الزامات کاربر، اگر شرایط خاصی وجود داشته باشد، ما باید کار را قبل از اتمام انجام دهیم. شرکت ما می تواند به طور خاص سازماندهی تولید و نصب را برای برآوردن نیازهای کاربران انجام دهد.

● تعهدات گارانتی: ما به این توافق نامه ارائه شده برای مدت اعتبار تمام DTM آسانسور خانگی، مدت اعتبار از تمام محصولات ارائه شده، ارائه خدمات 24 ساعته در روز، روزهای نرمال و روزمره خدمات فنی پشتیبانی.

● زمان پاسخ: اگر ظرف 7 روز کاری مشکلی یا کارایی با کیفیت برای کاربر ناراحت کننده باشد، شرکت وعده داده که ظرف 3 روز کاری را به صورت رایگان تغییر دهد. در دوره گارانتی، اگر محصول نتواند، پس از دریافت تعمیر از شرکت شما، تجهیزات جایگزینی را ارائه می دهیم. در طول دوره ضمانت، اگر عملکرد تجهیزات نتواند دو بار تعمیر شود، ما قادر نخواهیم بود از آن به درستی استفاده کنیم. ما تجهیزات جدید را بدون هزینه جایگزین خواهیم کرد.

● سیستم خدمات: به عنوان یک ماشین تامین کننده آسانسور خانگی ارائه شده توسط شرکت به تضمین تضمین سیستم آسانسور: هنگامی که خرابکاری تجهیزات، در صورت لزوم، تکنسین های حرفه ای را در زمان مقرر نگهداری یا تعمیر تعمیر تعیین می کند، هزینه های خریدار حاضر به تولید حمل و نقل باید توسط شرکت پرداخت شود.


اگر به هر یک از آسانسورهای خانه علاقه مند هستید یا مایل به بحث در مورد یک سفارش سفارشی هستید، لطفا با ما تماس بگیرید.

Hot Tags: آسانسور خانه، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، شرکت ها
Related Products
پرس و جو