صفحه اصلی > تولید - محصول > آسانسور شیشه ای

آسانسور شیشه ای در فضای باز

ما حرفه ای تولید کننده انواع آسانسور شیشه ای در فضای باز و فضای باز شیشه بالابر است. اگر شما علاقه مند در هر یک از آسانسور شیشه ای در فضای باز و یا می خواهم به بحث در مورد سفارش سفارشی لطفا با ما تماس بگیرید.

ارسال درخواست
جزئیات محصول

ما حرفه ای تولید کننده انواع آسانسور شیشه ای در فضای باز و فضای باز شیشه بالابر است.


1-معرفي

■ مشخصات: FHSO

مدل ■: آسانسور شیشه ای در فضای باز

■ نام تجاری: FUJIHD

■ بسته: تقویت استاندارد چوبی بسته بندی و حمل و نقل

■ قیمت: قابل مذاکره

outdoor glass elevator manufacturer


2. استاندارد شرح تابع توابع

● عمارت فوجی برای ساختمانهای اداری ادارات درجه بالا هتل ها، آپارتمان ها در جامعه 13 نفر 1000 کیلوگرم فولاد ساختار چاه آسانسور شیشه ای در فضای باز 1 m/s، می تواند سفارشی 1T سه طرف احاطه شده توسط دیوار پرده شیشه ای شفاف در فضای باز تولید کنندگان آسانسور شیشه ای ارائه نقل قول داخلی دوم گشت و گذار آلمانی آسانسور کارخانه، 32 دو پردازنده یکپارچه سازی بالا، استاد پردازنده نظارت متقابل، بهبود سرعت پردازش داده ها، عملکرد مناسب، قابلیت اطمینان بالا. تکنولوژی تشخیص جابجایی ماشین با دقت بالا می تواند دستیابی به دقت نزدیک به صفر از سطح صفر تا مسافران و خودرو در. سیستم تشخیص متخصص خود در سیستم به طور خودکار تشخیص علت گسل و برای ذخیره و نمایش علت شکست تعبیه شده است. گسترش عملکرد راحت و ساده است.


● 1000 کیلوگرم اسکلت فلزی چاه 1m/s 1T در فضای باز آسانسور شیشه ای, شیشه آسانسور تولید کنندگان ارائه سفارشی آسانسور تولید کنندگان گيربكس: انرژی صرفه جویی بالا و سر و صدای کم و عملکرد پایدار استفاده از نسل جدید دائمی تکنولوژی همزمان آهنربا است ویژگی، بهره وری بالا و سر و صدای کم، عملکرد پایدار بالا صرفه جویی در انرژی عامل قدرت، به طور موثر کارایی عملیات به منظور کاهش هزینه های انرژی، صرفه جویی در انرژی، استاندارد بالا را بهبود بخشد. فرکانس دیجیتال تبدیل تکنولوژی: بردار پیشرفته تحول فن آوری می تواند تنظیم سرعت در زمان واقعی با توجه به شرایط آسایش بدن انسان. سیگنال دیجیتال با سرعت بالا سیستم پردازش به کنترل سرعت کشش ماشین بیشتر حساس و دقیق است و لرزش آسانسور به حد را کاهش می دهد. آخرین تکنولوژی کنترل سر و صدای کم تا حد زیادی کاهش می دهد سر و صدا از آسانسور و آسانسور اجرای آرام و صاف می کند.


● کنترل از راه دور نظارت بر عملکرد: قبل از آنها رخ می دهد که ما رها از گسل از طریق ماژول ارتباطات سیمی یا بی سیم ما وضعیت آسانسور را در حال اجرا و مسافر آسانسور در مرکز نظارت از راه دور در زمان واقعی، می تواند نظارت و اطمینان از ایمنی مسافران. فوجی سری آسانسور شیشه ای در فضای باز، با تکنولوژی پیشرفته کنترل مبتنی بر استفاده از بردار کامل دیجیتال اینورتر درایو و تکنولوژی تنظیم سرعت stepless سپس باهستگی پیکربندی های ظریف، زیبا Optima ماشین سبک دکوراسیون است.


● A ساده، غیر رسمی در شکل حالت متعالی جو Tiancheng، چون آسانسور شیشه ای در فضای باز غیر معمول، ذاتی جوهر اورا است; به دولت، مشغول و فوجی، آسانسور در فضای باز، انتخاب رهبر. آسانسور شیشه ای در فضای باز فوجی آثار نفیس هنری، با جواهر در نمای ساختمان، ساختمان شخصیت و شور و نشاط جریان یک چشم انداز زیبا اضافه می کند که منبت است. میدان, دور, لوزی... سبک های مختلف در دسترس هستند و مد جدید اتومبیل های آوانگارد و اثاثه یا لوازم داخلی همواره برای دیدار با نیازهای متنوع بصری معرفی شده است. زمانی که شب شد، منعکس کننده در چراغ نئون زیر شاتل بعدی اجرا ماشین گشت و گذار شهر مناظر چشم نواز بلکه مفهوم طراحی "ایمن، پایدار، زیبا و هماهنگ" شد تفسیر های نافذ ترین، محصولات می تواند به طور گسترده ای در هتل ها، ادارات و ساختمان های عمومی مهم دیگر استفاده می شود.


● آسانسور شیشه ای در فضای باز شما با صاف و راحت سوار به دلیل تنوع سبک و طراحی آن را فراهم می کند. طراحی شفاف نور و مناظر به عنوان یک کل, زرق و برق دار تجربه موبایل بصری به ارمغان می آورد شما لذت بردن، به تازگی به طور گسترده ای مورد استفاده در مراکز تجاری و فرهنگی ورزشی و جاذبه های توریستی و هتل باشگاه ها و دیگر مکان های عمومی.


اگر شما علاقه مند در هر یک از آسانسور شیشه ای در فضای باز و یا می خواهم به بحث در مورد سفارش سفارشی لطفا با ما تماس بگیرید. ما مشتاقانه منتظر است تا شکل گیری روابط موفق کسب و کار با مشتریان جدید دنیا در آینده نزدیک.

Hot Tags: آسانسور شیشه ای در فضای باز، چین، تولید کنندگان و تامین کنندگان و کارخانه، شرکت
Related Products
پرس و جو