صفحه اصلی > تاریخچه شرکت

◆ تاریخ ما


در سال 1987

کارخانه برق آسانسور huzhou hengda برای ایجاد یک نام تجاری جدید و جالب از نام تجاری "hengda" تاسیس شد.


در سال 1933

این سازمان مجددا سازماندهی شد، با شجاعت برای تبدیل شدن به اولین و اوج ماموریت صنعت.


در سال 1998

این شرکت نام خود را به شرکت لیزینگ ژجیانگ هناندا تغییر داد. محدود


در سال 2004

این شرکت با تکنولوژی خارجی همکاری داشت، تکنولوژی کنترل پیشرفته را معرفی کرد و نام خود را به شرکت ژجیانگ هناندا Fuji Lift Co.، LTD تغییر داد.


در سال 2004

ما بیشتر یکپارچگی مذاکرات را انجام دادیم و تخصص در زمینه فناوری و همکاری مالی را به دست آوردیم. این نام به عنوان ژجیانگ هانداد Fuji آسانسور شرکت، LTD شناخته شده است.


در سال 2009

این شرکت 120 میلیون یوان اضافه کرد و نام خود را به عنوان آسانسور هوندا فوجی تغییر داد. محدود


در سال 2010

ما با مدل کسب و کار چین از رفاه شرکت های ذکر شده همکاری کردیم. ما موفق به کسب و کار ملی فن آوری بالا، جامع ترویج سطح فن آوری تولید و توانایی نوآوری تحقیق، به خط تولید خط تولید خط تولید خط تولید پیشرو.


در سال 2011

ما به عنوان افتخاری از پایه اصلی Huzhou شرکت برنده شد، و به نمایندگی از شرکت در Huzhou تبدیل شد.


در سال 2012

آن 180 میلیون یوان سرمایه گذاری کرد، مساحتی تقریبا 100 میلیون یورو. برج آزمایشی تقریبا 100 متر ارتفاع داشت و کارخانه سه فاز مدرن تکمیل و به تولید گذاشته شد.

اولین آسانسور خورشیدی در چین در سال 2012 است. این شرکت از شرکت تجارتی ثبت اختراع استان ژجیانگ و موسسه تحقیق و توسعه شرکت فناوری پیشرفته والیتی


در سال 2013

گروه Hengfu، یکی دیگر از "آسانسور جمع" که برند و مهارت های آلمان را ترسیم کرد، یک مدل جدید از عملیات چند برند و چند صنعت را آغاز کرد.


در سال 2014

او صنعت را در استفاده از اینترنت از سیستم های نظارت بر امور، منجر شد که به طور موثر نظارت بر عملیات آسانسور را افزایش داد و اطمینان حاصل کرد که محصولات آسانسور کار خوب


در سال 2015

آن را یک سازمانی هماهنگ از روابط کار و 10 مارک های رقابتی از صنعت آسانسور تبدیل شد، تلاش برای اقدامات توسعه بازار بیشتر و بهبود کلی قدرت شرکت.


در سال 2016

ما افتخار افتخاری از جایزه پیشرفت علم و فن آوری Huzhou، شرکت sanqiang در Huzhou شهر، شرکت پیشرفته در خدمات تجارت صادرات از Huzhou شهر، و ده مالیات بر هر مالی برتر برنده شد.