صفحه اصلی > مورد کلاسیک

آفریقا


آمریکا


آسیا


چين


اروپا


اقیانوسیه


مورد کلاسیک


راه حل های مسکونی


باغ بنفش شرقی

Residential building

زمان اتمام 2012
محل چین آنهویی
راه حل 102 واحد بدون آسانسور اتاق ماشین، 69 آسانسور اتاق ماشین کوچک

پروژه Purple Park شرق برای اولین ناوگان مشترک از بازرگانان Huizhou - Nanxiang وان شانگ Anhui شرکت حمل و نقل تدارکات، شرکت آموزشی ویبولیتین - میلیون کسب و کار خانه در Wuhu توسعه بالا پایان مسکن حفاظت از محیط زیست، ساخت و ساز کل در حدود 48 میلیون مربع متر پروژه در Wanchun West Road و مبادله Jiuhua North Road در 500 متری شرق واقع شده است، تنها 10 دقیقه از منطقه اصلی شهر با استفاده از ماشین، محافظت از صفحه اصلی هسته ای Wuhu Jiujiang District، نزدیک به منطقه Wuhu، دولت منحصر به فرد دولتی دو هسته ای کیفیت دوگانه شهرستان منابع، حمایت از کامل، لذت بردن از شهر قدیمی پشتیبانی از حمل و نقل عمومی بالغ، مراکز خرید، مزارع، مدارس، موسسات پزشکی، در همان زمان صفحه Chengdong منطقه جدید در برنامه ریزی آینده از منابع شهری غنی در نزدیکی. Hengda Fuji به ارگونومیک به عنوان معیار برای پارک شرق برای ارائه آسان، راحت و راحت آسانسور مسافر، برای تسهیل سفر روزانه از ساکنان شرق پارک.

راه حل های هتل


بیروت Badaro Buliding

Hotel Solutions

زمان اتمام 2012
محل لبنان بیروت
راه حل 21 آسانسور اتاق ماشین، 8 آسانسور کوچک ماشین اتاق، 10 پله برقی

هتل بیروت بدارو در بیروت واقع شده است و در کنار دریاچه مدیترانه، قدم زدن در کنار دریا، برای بقیه اعضای خانواده سلطنتی، افراد مشهور و صاحب نظران برای ارائه اقامت راحت است. از آن منظره دریا، تراس، بار و پارکینگ خصوصی در آن ارائه می شود. برخی از اتاق ها برای استراحت مهمانان استراحت می کنند. طراحان Hengda Fuji برای این پروژه به طور خاص طراحی شده اند تا یک ظاهر جدید و زیبای ظریف، طراحی طعم دهنده و برجسته طراحی کنند، هر دو برای پاسخگویی به نیازهای مسافرین و عملکرد نردبان مسافر، بلکه ساختمان زیباتر و زیبا تر.

راه حل های بازار


دریاچه لائو دریاچه لانگ

Market Solutions

زمان اتمام 2012
محل دریاچه لائو دریاچه لانگ
راه حل 16 آسانسور اتاق ماشین، 52 پله برقی

پروژه دریاچه لا لانتا مجموعه ای از خرده فروشی های غذا، سرگرمی و سرگرمی، گردشگری، مجموعه ای از سبک هتل معماری و آپارتمان های سبک هتل و دیگر فرمت ها به عنوان یکی از مجتمع های بزرگ شهری است. برنامه ریزی برای قرض گرفتن پروژه در اطراف منابع محیط زیست محیط زیست رودخانه، ادغام ترافیک مناسب در اطراف سازمان معقول سیستم جریان داخلی، برای ایجاد تم از ویژگی های پروژه برای تهیه جهت جهت گیری کلی توسعه Metro از Vientiane. ساخت و ساز در طراحی فضایی چشم انداز مالی، با ایجاد ویژگی های بالا از غذا، اوقات فراغت و سرگرمی، گردشگری، نمایش فرهنگی، نام تجاری خرید و هتل ها، آپارتمان های هتل به عنوان یکی از منطقه دلپذیر لذت ببرید.
Hengda Fuji تعداد زیادی از معرفی تکنولوژی کنترل پیشرفته آسانسور، سیستم کنترل بیشتر معقول، دقیق و کارآمد، به طوری که عقلایی خرید مراکز بدون تراکم. و استفاده از آخرین فن آوری تولید سازگار با محیط زیست، دستگاه های ایمنی و دستگاه های سیگنال، به طوری که صرفه جویی در انرژی آسانسور و حفاظت از محیط زیست.

راه حل های ساختمان اداری


ساختمان اداری

Office Building Solutions

زمان اتمام 2012
محل تانزانیا
راه حل 38 واحد بدون آسانسور اتاق ماشین

ساختمان Chi Chi Ma با طراحی لوکس تجاری و مجتمع مسکونی، مساحتی بالغ بر 4995 متر مربع، با مساحت کل ساختمان 51780 متر مربع، ساختمان کلی ساختمان 102.8 متر است. ساختمان با شکل شکوهمند، با شکوه و بسیار مدرن، برای بسیاری از اسب برای افزودن چشم انداز. طراحی بیرونی ظرافت کلاسیک اروپایی و سلیقه های مدرن را به عنوان یک ستون ترکیبی از ستون های رومی باستانی و ترکیبی دره ترکیب می کند، از طریق خطوط ویژگی های ظاهری شگفت انگیز آن، به سطح فضا، شکل و ترکیبی از عملکرد با شکوه ساختمان، یادبود. Hengda Fuji برای این پروژه برای حفاظت از محیط زیست با صرفه جویی در انرژی آسانسور، مجهز به سیستم شنت اتوماتیک و وسایل ایمنی برای دیدار با جمعیت ساختمان های اداری.

راه حل های ویلا


Youshan Beauty Resort Area

Villa Solutions

زمان اتمام 2012
محل شاندونگ چین
راه حل هشت ویلای بلند

باشگاه و ویس یوشماني، سرمایه گذاری گروه شاندونگ لونگ، ویلا زیبایی یوشان، مساحت 1000 هکتار، در مجموع 455 ویلا و 80 آپارتمان دارد. ترافیک زیبا Youshan مناسب و صاف، نزدیک به خیابان پکن Shun، پکن برای سرعت بالا، فرودگاه با سرعت بالا، فورا در دسترس فرودگاه پایتخت و یا مرکز کسب و کار مرکز شهر است.

Hengda Fuji از تکنولوژی برتر جهان در زمینه آسانسور، میراث مفهوم طراحی بین المللی کلاسیک حمایت می کند، طراحی شده با یک خانه هماهنگ و فضای روشن و تمیز برای خانواده برای افزودن زندگی به نیازهای خانواده های با کیفیت بالا زندگی.


راه حل های بیمارستان


Chongqing Yubei District People's Hospital Hospital Solutions
زمان اتمام 2012
محل چین چانگینگ
راه حل 20 آسانسور اتاق ماشین، 14 آسانسور اتاق ماشین، 12 پله برقی

بیمارستان شهرداری یوبیه شهرداری چونگکینگ یک بیمارستان ثانویه ملی است که بیش از 60 سال سابقه ساختمان بیمارستان، پزشکی، آموزش، تحقیقات علمی، پیشگیری و مراقبت های بهداشتی دارد. مرکز راهنمایی فنی و مرکز اورژانس پزشکی است. این بیمارستان دارای 400 کارمند فعال، از جمله 320 تکنسین پزشکی، 5 عنوان ارشد، 56 عنوان ارشد، 92 عنوان متوسط، 10 دانشجوی کارشناسی ارشد، 265 تخت در بیمارستان، تخت های باز واقعی 360. میزان سرانه سالانه بیش از 25 میلیون نفر ، درمان سالانه در بیماران بستری در بیش از 20،000 مورد. Hengda Fuji برای این پروژه با استفاده از تکنولوژی کنترل بالغ، صرفه جویی در انرژی و محافظت از محیط زیست آهنربا دائمی بدون سیم ثابت سیستم کشش، در طراحی حداکثر میزان بیمار برای دیدن بیمارستان انواع مختلفی از الزامات خاص برای بیمار برای ایجاد یک فضای راحت و راحت برای کمک پرسنل پزشکی کارآمد و سریع برای تکمیل ماموریت مقدس.


راه حل های خدمات عمومی


فرودگاه بین المللی مسقط Public Facilities solutions
زمان اتمام 2012
محل عمان مسقط
راه حل 16 نردبان

فرودگاه بین المللی سیب (کد سه علامت: MCT؛ چهار کلمه: OOMS) (که قبلا به عنوان فرودگاه بین المللی سیب شناخته می شود) یک فرودگاه بزرگ در مسقط، عمان است. این فرودگاه مرکزی عمان ایرلاینز است. 30 کیلومتر از مسقط قدیمی و 15 کیلومتر از منطقه مسکونی اصلی. فرودگاه گسترش و نوسازی است. فرودگاه از 12 میلیون دلار به 48 میلیون دلار افزایش خواهد یافت. Hengda Fuji استفاده از تکنولوژی کنترل کامپیوتر، استفاده از پروفیل های مقاوم در برابر طراحی و ساخت اتومبیل، در محیط های مختلف برای کار حمل و نقل محموله و اجرای دقیق GB7588 "ساخت و ساز آسانسور و استانداردهای ایمنی نصب و راه اندازی همه موجود استانداردهای ملی، برای اطمینان از ایمنی آسانسور.