صفحه اصلی > تولید - محصول > آسانسور ماشین

آسانسور ماشین FUJI

FUJIHD سازنده و تامین کننده حرفه ای است که با طراحی، توسعه و تولید آسانسور ماشین فوجی مشغول به کار است. آسانسور ماشین فوجی نوعی آسانسور ویژه برای حل مشکل حمل و نقل عمودی خودرو است.

ارسال درخواست
جزئیات محصول

FUJIHD سازنده و تامین کننده حرفه ای است که با طراحی، توسعه و تولید آسانسور FUJI مشغول به کار است


1. معرفی

آسانسور ماشین FUJI یک نوع آسانسور ویژه برای حل مشکل حمل و نقل عمودی خودرو است. بار استاندارد 3000 کیلوگرم، 5000 کیلوگرم. نرخ 0.25 تا 0.5 متر بر ثانیه. به عنوان ابزار مهم حمل و نقل عمودی خودرو، در مقایسه با رمپ سنتی اتومبیل، آسانسور ماشین می تواند 80٪ از منطقه ساخت و ساز و بیش از دو برابر کارایی جریان ماشین را نجات دهد.


2. مزیت

● صاف و کارآمد: با اتخاذ دستگاه کشش دنده ای دنده ای با سرعت بالا و سیستم کشش کنترل تبدیل فرکانس AC، آن را به طور موثر از لرزش ناشی از نیروی نامناسب خودرو جلوگیری می کند. از ماشین کنترل از راه دور مادون قرمز برای راه اندازی، نیازی به خروج نیست، در ماشین می تواند عملیات آسانسور ماشین را تحقق بخشید.

● امن و راحت: دستگاه درب مجهز به دستگاه حفاظت از پارکینگ مادون قرمز، کف آسانسور ماشین فوجی می تواند با دستگاه هدایت ایمنی مجهز شده و تمام ماشین از فولاد با کیفیت بالا ساخته شده است که می تواند به عقب و جلو باز شود ماشین را در داخل و خارج امن تر کنید.

● بارگیری و تخلیه بار، بار آسانسور ماشین به شدت کاهش می یابد و بار خودرو ناهموار است. این بسیار متفاوت از روشهایی است که آسانسورهای باربری معمولی به تدریج بارگیری یا بارگیری می شوند. طراحی سازه آسانسور خودرو باید بتواند با این ویژگی سازگار شود.

● بار نامی بیش از 3 تن است و ماشین به اندازه کافی بزرگ است تا بتواند انواع ماشین های کوچک را حمل کند.

● این ماشین مناسب برای ورود و خروج آسانسور است.

● ماشین مناسب برای حمل اتومبیل. این خودرو تنها عنصر در تعریف آسانسور ماشین است تا ماشین آسانسور فوجی را از دیگر آسانسورها تشخیص دهد، که تعیین می کند که اندازه داخل خودرو آسانسور فوجی باید با شکل ماشین سواری سازگار باشد. با توجه به استاندارد تعریف جدید سدان اقتصادی و مشخصات طراحی ساختمان گاراژ، اندازه و وزن مدل طراحی خودرو تعیین می شود (جدول 1 را ببینید). بنابراین، آسانسور ماشین فوجی باید اندازه ماشین نیز تعیین شود.


3. مشخصات

خصوصیات بالابر ماشین MRL:

نوع: WTQJ3000

ظرفیت: 3000 سرعت (متر / ثانیه): 0.5 / 1.0 اندازه خودرو (mmW * mmD): 2500 * 6000

اندازه موتور (mmW * mmD): 4200 * 6500 PIT mm: 1700 طول: 5000mm

نوع: WTQJ4000

ظرفیت: 4000 سرعت (m / s): 0.5 / 1.0 سایز خودرو (mmW * mmD): 2800 * 7000

اندازه موتور (mmW * mmD): 4600 * 7500 PIT mm: 1700 طول: 5000mm


4. برنامه

آسانسور ماشین FUJI فن آوری پیشرفته بین المللی را به طور کامل تضمین می کند برای محصولات خودروی بزرگ حجم، حمل بار سنگین، می تواند نیازهای پارکینگ های مختلف ارتفاع، به طور گسترده ای در پارکینگ بزرگ استفاده می شود، 4 S مغازه ها و مکان های دیگر

FUJI Car Elevator Manufacturers


5. خدمات

● ما بازرسی و نگهداری منظم را با توجه به طرح نگهداری و الزامات پروژه انجام خواهیم داد.

برای اطمینان از کارکرد عادی آسانسور ماشین فوجی، پس از اتمام نصب و پذیرش، ما ترتیب می دهیم که سطح بالایی از کار را داشته باشد و تجربه ای فراوان در تعمیر و نگهداری داشته باشد. صاحب یک اتاق وظیفه، 24 ساعته در روز و شب وظیفه، عملیات را رانندگی می کند تا از احتمال جلوگیری از احتمال پیشگیری جلوگیری کند. در عین حال، شکست حتی حذف، اطمینان حاصل شود که کاربر به طور معمول از آسانسور ماشین فوجی استفاده کند.

● ما قطعات یدکی کافی و قطعات آسیب پذیر در انبار قطعات یدکی را برای اطمینان از جایگزینی قطعات یدکی به موقع حفظ خواهیم کرد. ما همچنان سایش و پارگی معمولی را در تجهیزات آسانسور کابینت در انبار قطعات یدکی ذخیره خواهیم کرد تا اطمینان حاصل شود که عملکرد خودروی فوجی طبیعی است.

خدمات تعمیر و نگهداری پرداخت می شود پس از 24 ماه انجام می شود. با این حال، ما به شما حداکثر تخفیف برای استاندارد هزینه های نگهداری آسانسور را که به طور مشترک توسط اداره قیمت مسکن شهرداری تعیین شده است، ارائه می دهیم.

● در صورتی که قیمت قطعات آسانسور خودروی فوجی سالانه به سال افزایش یابد، ما برای سه سال به شما یک تخفیف مشابه را می دهیم. کیفیت و کم بودن قیمت پایین و به موقع عرضه قطعات یدکی.

● به طور دقیق با سیستم بازرسی سالانه بخش نظارت بر کیفیت، بازرسی سالانه بخش نظارت بر کیفیت را قبول کنید، اطمینان حاصل کنید که بازرسی سالانه واجد شرایط و عبور صحیح است، به طوری که نگرانی برای صاحبان را حل کند.

ما برای آسانسور ماشین FUJI خدمات زندگی خواهیم کرد. تا زمانی که آسانسورهای ماشین فوجی هنوز در حال کار است، سرویس ما با ما همراه خواهد بود و از خدمات مراقبتی ما برای به دست آوردن بهترین اثر استفاده می کند


اگر شما به یکی از آسانسورهای FUJI علاقمند هستید یا مایل به بحث در مورد یک سفارش سفارشی هستید، لطفا با ما تماس بگیرید. ما به دنبال ایجاد روابط تجاری موفق با مشتریان جدید در سراسر جهان در آینده نزدیک هستیم.

Hot Tags: آسانسور FUJI، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، شرکت ها
Related Products
پرس و جو